Numerologie Dany Pokové
   Úvod
I takhle vám může pomoci numerologie

Rozhodla jsem se, že se podělím s ostatními o to, jak snadno a úspěšně bez chemie a jiných podpůrných léků, lze zhubnout.

Je mi 49 let a celý život jsem celkem úspěšně bojovala s nadváhou. Do svých 42 let jsem měla stále váhu kolem 70 kg, což ještě při 164 cm není úplná tragédie. Ale posledních sedm let jsem se úplně přestala kontrolovat v jídle, měla jsem problémy v manželství a úplně jsem přestala o sobě uvažovat, jako o žádoucím objektu druhého pohlaví. Trest za to na sebe nenechal dlouho čekat. Před dvěma roky jsem měla už 93 kg a měla jsem silné mindráky. Manžel mi dal dost jasně najevo, že jsem hodně nepřitažlivá a to mě nakoplo k tomu, že jsem konečně začala hubnout. Přestala jsem jíst večeře (jen zeleninu nebo ovoce) a omezila jsem sladkosti. Zhubla jsem za dva měsíce o 11 kg a byla jsem se sebou celkem spokojená. Stačilo mně to, cítila jsem radost, že jsem vyhrála nad sebou, ale dál jsem nedodržovala jídelníček a vrátila jsem se k starým špatným stravovacím chybám. Během dalšího půl roku jsem přibrala zase zpět 5 kg. V té době jsem zcela propadla kouzlu numerologie a intenzivně jsem se začala věnovat nauce o číslech. Mnoho věcí jsem začala vnímat jinak a tento koníček mě dodával stále více chuti do života. Ve své numerologii jsem se mimo jiné dověděla, že v roce 2006 vstoupím počínaje svými narozeninami do osobní roční vibrace čísla jedna. To jsou vlastně nové začátky, chuť a síla něco nového začít, velké vnitřní odhodlání vše, co se v tomto roce začne, dovést také do zdárného konce. Rozhodla jsem se, že na sobě začnu pracovat, protože taková příležitost se opakuje zase až po devíti letech. V té době mě také manžel „podpořil“ v tomto odhodlání a já jsem začala hubnout. Zároveň jsem ale přehodnotila hodně věcí ve svém životě, odešla jsem ze stresujícího zaměstnání, které mě nikdy nebavilo, začala jsem se věnovat manželovi. A kila se ztrácela neuvěřitelně snadno. Celých sedmnáct kilo jsem zhubla na jaře tohoto roku, celkem jsem za dva roky shodila 23 kilo. Ještě bych chtěla pokračovat, ale už jen o pár posledních „kosmetických“ kilogramů. Cítím se skvěle, mohu dělat sporty, které jsem v poslední době zanedbávala, líbím se opět sobě i mužům. Mám chuť do života, i si splnit své sny, na které jsem si zatím netroufala.

A můj recept na zhubnutí? Určitě se rozhodnout a ani omylem si nepřipouštět, že by to snad nešlo. Chtít a věřit si. Vaše vědomí a podvědomí vás samo naprogramuje a vy jen nevěřícně pozorujete, jak to najednou je snadné. Hlavně se nesmí trpět hlady, ani strádat tím, že si už nikdy nemůžete dát to, co máte rádi. Nutné je ale zcela vypustit ze svého jídelníčku sladkosti. Jen někdy si udělat radost, když dostanete neodolatelnou chuť. Zcela výjímečně ovšem. Já jsem si každé ráno dávala jeden až dva celozrnné rohlíky s nízkotučným sýrem a rajčaty. K svačince nějaké ovoce nebo zeleninu, oběd byl většinou ve znamení kuřecího masa a zeleniny. Vyhýbala jsem se přílohám, nahrazovala mi to ve velkém množství zelenina ve všech podobách. No a pak jsem se těšila zase na ovoce k svačině a večer jsem si s chutí dávala klidně své oblíbené celozrnné rohlíky. Během celého dne jsem vypila mnoho čisté vody a snědla každý den půl čerstvého ananasu. Ten je nejnutnější a nepostradatelný. Na něm je založeno mé bezproblémové hubnutí. Ananas nedovolí tukům ve střevech, aby se ukládaly. Zároveň zasytí a nahradí úplně sladké v jídelníčku. Je lahodný a zdravý.

Nakonec vás to začne bavit, protože vidíte úspěchy a cítíte se skvěle. Jen obnovení celého nového šatníku není tak jednoduché a levné, ale to už je právě ta třešínka na dortu.


Další články:

  Co to je numerologie
  I takhle Vám může pomoci numerologie
  Pythagorejské dědictví
  Masky, které nosíme
  Tajemství poznání
  Tvoření myšlenkou
  William James
  Barvy a jejich vlastnosti
  Milenium 1000
  Milenium 2000
  Sex a láska
  Lidé 8 a 4
  Práce s láskou a mystika peněz

  PŘEDNÁŠKA