Numerologie Dany Pokové
   Úvod
Článek otisknutý v Rozhledech na jaře 2011


Vibrace čísel nás ovlivňuje

Nacházíme se ve zcela zvláštním a neobvyklém období. Planeta Země se přesunula na vyšší vibrační úroveň a my s ní. Teď se v našich životech vše vylaďuje na nové vibrace a tyto změny jsou velmi náročné pro naši psychiku i fyzická těla. Dopřejte si dostatek spánku, odpočívejte a hýčkejte se. Naše moderní kultura žije ve zvláštní iluzi, že má vše pod kontrolou. Na to, že celý náš život je zmítán různými energiemi, o kterých nemáme většinou ani tušení, se jaksi zapomíná.

A právě v tomto období je velice dobré znát, jak moc nás ovlivňuje naše datum narození. Čísla mají moc nás ovlivňovat a jejich působením dochází ke změnám v našem energetickém poli či auře, jež nás obklopuje. Důvod tohoto jevu je docela prostý. Životní síla všeho živého je především energie jemně vyladěná na určitou frekvenci. Mnohé formy energie jsme se naučili ovládat k rozličným účelům, ale poučili jsme se i o důsledcích jejich zneužití, protože naše osobní elektrické pole je možno velmi snadno rozkolísat. Když k tomu dojde, začneme trpět bolestmi hlavy, žaludečními nevolnostmi, alergiemi a různými chorobami.

Dokonce i naše myšlenky jsou energie. Velmi mnoho lidí mezi námi má schopnost napojit se na své blízké, ale většina o této své dovednosti neví. Je třeba o tomto talentu vědět a rozvíjet ho. Vzpomínám si na jeden případ z mé praxe. Vždy před sezením nad numerologickým rozborem s klientem se snažím přemýšlet nad jeho čísly a vybavovat si ho i vizuálně, jak asi vypadá, jaké jsou jeho vlastnosti. Ten den, kdy jsem se zase obvyklým způsobem připravovala na sezení s mladou dívkou, jsem šla do skříně pro oblečení. Naprosto automaticky jsem sáhla po fialovém svetru, který skoro vůbec nenosím. Neuvažovala jsem o tom, proč jsem se takto oblékla a věnovala jsem se přípravě. Po zazvonění stála ve dveřích krásná dívka ve fialovém oblečení, s dlouhými blond vlasy, protkanými fialovými proužky. Ani jedna z nás nereagovala na fialové oblečení té druhé. Až během sezení se mi dívka svěřila, že její oblíbená barva je právě fialová. A tady máme jasný důkaz, že mé myšlenky, tedy moje energie se spojila s její a „přečetla si“ důležité informace o ní. Díky číslům z data narození, tedy díky jejich vibracím se umíme napojit na jiného člověka a vcítit se do něho.

Numerolog podle data narození může vyčíst proč nás potkávají různé změny a zvraty v našem životě, zjistí která čísla jsou zdrojem osobního kouzla i naší dynamiky, rozhodnosti, výbušnosti či náladovosti. V zájmu nás samých i našich blízkých je, abychom si uvědomili, jakému působení jsme vystaveni, a to nejen ze strany vibrační síly čísel, ale i ze strany veškerých typů energie v našem světě. Dokud tomu tak není, nemáme žádnou možnost ovlivňovat prostředí, které nás obklopuje, a získat kontrolu nad sebou samými i nad svým zdravím.

Datum narození zdaleka nevypovídá jen o povahových vlastnostech. Lze z něho vyčíst i mnohé o schopnosti člověka vyrovnat se se světem, o jeho profesionálních možnostech, zdravotních potížích, sexuální energii, problémech v dětství a řadě dalších věcí.

Při numerologickém rozboru data narození, který si můžete u mě objednat, většinou klienti pochopí, proč se jim stávají různé nepříjemné situace v životě a často nachází i odpověď, jak si změnit svůj život k lepšímu. Zejména mladé maminky lépe pochopí své malé ratolesti, protože těmto dětem 21. století je opravdu nesnadné porozumět.

Pokud člověk pochopí sám sebe a přijme se takový jaký je s láskou, zpravidla se změní celý jeho život k lepšímu.

Již šestým rokem vždy od září začíná má dvouletá škola numerologie. Podle zájmu svých žaček vidím, že to není již dávno jen o numerologii, ale i o duchovním růstu a v neposlední řadě i o nových přátelstvích stejně naladěných lidí. Spousta problémů( většinou ve vztazích), které si ženy do školy numerologie přinesly jako neřešitelné, se po nějaké době společných sezení vyléčila, protože zároveň škola funguje i jako terapie ve skupině. Již během června začínám přijímat objednávky do mé školy. Stačí zavolat na uvedené číslo nebo navštívit mé stránky, kde najdete i formulář přihlášky. Jen počet uchazečů je omezený a tak neváhejte, abyste nemuseli čekat třeba až na další volný termín. Zatím jsem měla vyučování jen o sobotách, ale při dostatečném zájmu se bude letos určitě vyučovat i ve všední den v podvečerních hodinách.Další články:

  Co to je numerologie
  I takhle Vám může pomoci numerologie
  Rozhovor v Plzeňském deníku

  PŘEDNÁŠKA

  Pythagorejské dědictví
  Masky, které nosíme
  Tajemství poznání
  Tvoření myšlenkou
  William James
  Barvy a jejich vlastnosti
  Milenium 1000
  Milenium 2000
  Sex a láska
  Lidé 8 a 4
  Práce s láskou a mystika peněz
  Živý vesmír v nás - DNA